POLECAMY

poniedziałek, 18 listopad 2019 11:15
Opublikowany w: POLECAMY

Od czasu publikacji artykułu: „Rewolucyjne zmiany w prawie rodzinnym – dotyczy opieki nad dzieckiem po rozwodzie!", wciąż otrzymuje mnóstwo maili, telefonów z zapytaniem, co nowego w sprawie?

Teatr Bagatela na Andrzejkowy wieczór do Wadowickiego Centrum Kultury. 23 listopada o godzinie 18. rozpocznie się komediowy spektakl pod tytułem "Seks nocy letniej". Bilety w sprzedaży w WCK.

czwartek, 14 listopad 2019 09:00
Opublikowany w: POLECAMY

Zima zbliża się wielkimi krokami. Na ulicach już robi się niebezpiecznie. Kierowcy powinni już teraz zmienić opony letnie na zimowe. Mrugacz Auto Serwis poleca się w dwóch lokalizacjach.

Dobry nóż w kuchni jest zawsze potrzebny. Wie o tym Stokrotka, która proponuje nową akcję promocyjną. Sprawdź, o co chodzi!

Wysokość zachowku: Z reguły jest to połowa wartości udziału jaki przypadałby uprawnionemu przy dziedziczeniu ustawowym, prościej – połowa z tego co uprawniony by dostał gdyby nie był pominięty w spadku.

Jak mówi pani Agnieszka - przed nią i jej ekipą jeszcze dużo pracy. Nowo powstała Mrówka w Kalwarii to teraz jej drugi dom, do którego zaprasza wszystkich na zakupy.

czwartek, 07 listopad 2019 12:30
Opublikowany w: POLECAMY

Królem przeglądarek internetowych w 2019 roku jest bez wątpienia aplikacja Google Chrome. Przeglądarka ta cieszy się 64 proc. dominacją na rynku, a jednocześnie cały czas zwiększa swoją przewagę względem konkurencji. Jak wygląda aktualny udział w rynku innych przeglądarek?

Reporterzy dziennika Fakt poszli na zakupy do trzech sklepów sieciowych z zamiarem stworzenia tak zwanego "koszyka Faktu". Wnioski okazały się dość zaskakujące.

Nasz sklep ułatwi Ci wybór upominków, które sprawią przyjemność i dostarczą bliskim dużo radości. JEDYNY TAKI SKLEP W WADOWICACH! Ile pomysłów... tyle okazji. ZAPRASZAMY- WADOWICE ul. Zatorska 22.

Wbrew pozorom, pomimo istnienia wielorakich rejestrów gruntów, wykazów, map ewidencyjnych i oczywiście ksiąg wieczystych, sprawy dotyczące własności poszczególnych gruntów w Polsce w cale nie są uregulowane.


TOP WIEŚCI //