WYDARZENIA

WYDARZENIA

poniedziałek, 18 listopad 2019 13:33
Opublikowany w: WYDARZENIA

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w Witanowicach. Na miejsce trzeba było wezwać helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci z Wadowic chcą pomóc kolegom ze Szczekocin. Proszą o pomoc w identyfikacji osoby podejrzanej o kradzież ponad 500 litrów paliwa. Wizerunek złodzieja został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Każdy, kto go rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt tel. 32 6738 255.

Jak mówią policjanci - ostatni weekend był bardzo spokojny na drogach. Nie odnotowano żadnego poważnego zdarzenia. Za to aż dwukrotnie miejsce miała kolizja aut ze zwierzętami.

Mleko na drogach aż cud, że nie doszło do poważnych zdarzeń. Jedynie w Tomicach niewielka stłuczka.

Prawdopodobnie zwarcie instalacji w nagrzewnicy używanej do ocieplania pomieszczeń przez budowlańców było przyczyną pożaru, do którego doszło na budowie supermarketu przy ulicy Zegadłowicza w Wadowicach.

piątek, 15 listopad 2019 08:57
Opublikowany w: WYDARZENIA

Ot ciekawostka. Dziennikarze popularnego programu radiowego przybędą w najbliższą sobotę (16.11) do Andrychowa. Dlaczego?

Informujemy, że oświetlenie na Dworcu Autobusowym w Wadowicach zostało już naprawione - przekazał w czwartek Urząd Miasta w Wadowicach.  Na problem zwrócił w środę uwagę portal Wadowice24.pl. Interwencja mieszkańców przyniosła efekt?

W Święto Niepodległości wadowicka komenda została powiadomiona o włamaniu do jednego z domów na terenie gminy Spytkowice.

Policjanci Wydziału Kryminalnego w Wadowicach zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, który pobił i okradł jedną z mieszkanek Wadowic. Kobieta trafiła do szpitala, a mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

W Karkonoszach intensywne opady śniegu, na Kasprowym halny z porywami do 190 km/h. Co to wszystko zapowiada?


TOP WIEŚCI //