IV Liga
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
Hutnik Kraków |
24 |
66 |
22 |
0 |
2 |
99-22 |
2. |
Górnik Wieliczka |
23 |
53 |
17 |
2 |
4 |
60-26 |
3. |
Dalin Myślenice |
25 |
52 |
16 |
4 |
5 |
58-22 |
4. |
Unia Oświęcim |
24 |
49 |
15 |
4 |
5 |
56-30 |
5. |
Wiślanka Grabie |
24 |
47 |
15 |
2 |
7 |
57-39 |
6. |
Jutrzenka Giebułtów |
25 |
41 |
12 |
5 |
8 |
58-33 |
7. |
Pcimianka Pcim |
25 |
40 |
12 |
4 |
9 |
54-36 |
8. |
Orzeł Ryczów |
23 |
38 |
11 |
5 |
7 |
49-34 |
9. |
Beskid Andrychów |
25 |
30 |
8 |
6 |
11 |
41-51 |
10. |
Clepardia Kraków |
24 |
29 |
8 |
5 |
11 |
38-45 |
11. |
KS Olkusz |
25 |
28 |
8 |
4 |
13 |
43-58 |
12. |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
25 |
25 |
7 |
4 |
14 |
40-63 |
13. |
TS Węgrzce |
24 |
24 |
7 |
3 |
14 |
45-53 |
14. |
Iskra Klecza Dolna |
24 |
13 |
3 |
4 |
17 |
24-61 |
15. |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
25 |
4 |
1 |
1 |
23 |
16-136 |
16. |
Michałowianka Michałowice |
25 |
18 |
5 |
3 |
17 |
29-58 |
Wyniki:
Dalin Myślenice |
3-3 |
Wiślanka Grabie |
Górnik Wieliczka |
3-2 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
Hutnik Kraków |
5-0 |
Clepardia Kraków |
KS Olkusz |
2-2 |
Beskid Andrychów |
Iskra Klecza Dolna |
0-1 |
TS Węgrzce |
Jutrzenka Giebułtów |
12-0 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
Michałowianka Michałowice |
0-3 |
Pcimianka Pcim |
Unia Oświęcim |
- |
Orzeł Ryczów |
V LIGA
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
LKS Jawiszowice |
23 |
66 |
22 |
0 |
1 |
88-25 |
2. |
KS Chełmek |
24 |
50 |
15 |
5 |
4 |
61-25 |
3. |
Nadwiślanin Gromiec |
23 |
46 |
14 |
4 |
5 |
62-35 |
4. |
Victoria 1918 Jaworzno |
24 |
46 |
14 |
4 |
6 |
58-29 |
5. |
Brzezina Osiek |
24 |
44 |
12 |
8 |
4 |
57-21 |
6. |
Tempo Białka |
23 |
42 |
13 |
3 |
7 |
58-24 |
7. |
Garbarz Zembrzyce |
23 |
39 |
12 |
3 |
8 |
55-29 |
8. |
Niwa Nowa Wieś |
23 |
36 |
10 |
6 |
7 |
58-37 |
9. |
LKS Żarki |
23 |
29 |
8 |
5 |
10 |
40-47 |
10. |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
23 |
27 |
7 |
6 |
10 |
38-55 |
11. |
Zatorzanka Zator |
24 |
23 |
6 |
5 |
13 |
32-55 |
12. |
Halniak Maków Podhalański |
23 |
17 |
5 |
2 |
16 |
29-60 |
13. |
Naroże Juszczyn |
24 |
16 |
4 |
4 |
16 |
25-73 |
14. |
Zagórzanka Zagórze |
23 |
8 |
2 |
2 |
19 |
18-92 |
15. |
Dąb Paszkówka |
23 |
6 |
1 |
3 |
19 |
12-84 |
Wyniki:
Garbarz Zembrzyce |
0-1 |
LKS Żarki |
Halniak Maków Podhalański |
1-1 |
Brzezina Osiek |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
0-4 |
Victoria 1918 Jaworzno |
LKS Jawiszowice |
9-0 |
Zatorzanka Zator |
Tempo Białka |
9-1 |
Naroże Juszczyn |
Nadwiślanin Gromiec |
2-3 |
KS Chełmek |
Zagórzanka Zagórze |
1-4 |
Niwa Nowa Wieś |
A KLASA
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
Relaks Wysoka |
24 |
55 |
17 |
4 |
3 |
70-21 |
2. |
Sokół Przytkowice |
24 |
52 |
16 |
4 |
4 |
69-19 |
3. |
Skawa Wadowice |
24 |
44 |
13 |
5 |
6 |
44-32 |
4. |
Jałowiec Stryszawa |
24 |
43 |
12 |
7 |
5 |
47-32 |
5. |
Burza Roczyny |
24 |
42 |
12 |
6 |
6 |
65-38 |
6. |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
24 |
39 |
12 |
3 |
9 |
48-36 |
7. |
Astra Spytkowice |
24 |
37 |
11 |
4 |
9 |
49-41 |
8. |
Orzeł Wieprz |
24 |
36 |
10 |
6 |
8 |
46-42 |
9. |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
24 |
36 |
11 |
3 |
10 |
54-42 |
10. |
Huragan Inwałd |
24 |
33 |
8 |
9 |
7 |
34-38 |
11. |
BCS Zawoja |
24 |
31 |
9 |
4 |
11 |
38-46 |
12. |
Żarek Barwałd Górny |
24 |
29 |
9 |
2 |
13 |
35-50 |
13. |
Dąb Tomice |
24 |
25 |
8 |
1 |
15 |
40-74 |
14. |
Olimpia Chocznia |
24 |
16 |
5 |
1 |
18 |
48-90 |
15. |
Leskowiec Rzyki |
24 |
15 |
3 |
6 |
15 |
24-63 |
16. |
Strzelec Budzów |
24 |
9 |
2 |
3 |
19 |
29-76 |
Wyniki
Olimpia Chocznia |
4-0 |
BCS Zawoja |
Dąb Tomice |
4-0 |
Leskowiec Rzyki |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
3-1 |
Strzelec Budzów |
Burza Roczyny |
1-1 |
Żarek Barwałd Górny |
Relaks Wysoka |
3-0 |
Astra Spytkowice |
Sokół Przytkowice |
2-0 |
Jałowiec Stryszawa |
Skawa Wadowice |
2-0 |
Huragan Inwałd |
Orzeł Wieprz |
5-0 |
Babia Góra |
B KLASA
1 GRUPA
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
Huragan Skawica |
21 |
54 |
17 |
3 |
1 |
66-21 |
2. |
Żuraw Krzeszów |
20 |
48 |
15 |
3 |
2 |
82-17 |
3. |
Błyskawica Marcówka |
21 |
45 |
13 |
6 |
2 |
63-25 |
4. |
Żarek Stronie |
21 |
43 |
14 |
1 |
6 |
57-38 |
5. |
Leńczanka Leńcze |
21 |
39 |
12 |
3 |
6 |
54-36 |
6. |
Dąb Sidzina |
21 |
36 |
10 |
6 |
5 |
50-34 |
7. |
Grom Grzechynia |
21 |
32 |
10 |
2 |
9 |
40-52 |
8. |
Korona Skawinki |
21 |
30 |
10 |
0 |
11 |
48-42 |
9. |
Lachy Lachowice |
21 |
30 |
9 |
3 |
9 |
51-57 |
10. |
Chełm Stryszów |
21 |
20 |
6 |
2 |
13 |
38-50 |
11. |
KS Bystra (k. Wadowic) |
21 |
19 |
6 |
1 |
14 |
27-41 |
12. |
Olimpia Zebrzydowice |
21 |
16 |
5 |
1 |
15 |
33-53 |
13. |
Tarnawianka Tarnawa |
21 |
9 |
3 |
0 |
18 |
31-78 |
14. |
LKS Bieńkówka |
20 |
1 |
0 |
1 |
19 |
13-109 |
Wyniki
Tarnawianka Tarnawa |
2-3 |
Olimpia Zebrzydowice |
Leńczanka Leńcze |
1-1 |
Błyskawica Marcówka |
Żuraw Krzeszów |
- |
LKS Bieńkówka |
Grom Grzechynia |
1-1 |
Huragan Skawica |
Lachy Lachowice |
4-5 |
Żarek Stronie |
Korona Skawinki |
3-0 |
KS Bystra (k. Wadowic) |
Chełm Stryszów |
0-5 |
Dąb Sidzina |
2 Grupa
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
Nadwiślanka Brzeźnica |
20 |
46 |
14 |
4 |
2 |
67-31 |
2. |
Wisła Łączany |
20 |
46 |
15 |
1 |
4 |
49-25 |
3. |
Halniak Targanice |
19 |
44 |
14 |
2 |
3 |
83-26 |
4. |
Amator Babica |
20 |
37 |
11 |
4 |
5 |
51-36 |
5. |
Borowik Bachowice |
20 |
31 |
10 |
1 |
9 |
56-51 |
6. |
Przełęcz Kossowa |
19 |
31 |
9 |
4 |
6 |
55-34 |
7. |
Gród Grodzisko |
19 |
27 |
8 |
3 |
8 |
44-44 |
8. |
Wikliniarz Woźniki |
20 |
24 |
8 |
0 |
12 |
52-64 |
9. |
Skawa Jaroszowice |
19 |
22 |
7 |
1 |
11 |
37-50 |
10. |
Sokół Chrząstowice |
19 |
21 |
7 |
0 |
12 |
36-59 |
11. |
Skawa Witanowice |
19 |
15 |
4 |
3 |
12 |
31-49 |
12. |
Czarni Koziniec |
19 |
14 |
4 |
2 |
13 |
21-61 |
13. |
Sokół Frydrychowice |
19 |
7 |
2 |
1 |
16 |
17-69 |
Wyniki
Amator Babica |
3-1 |
Gród Grodzisko |
Przełęcz Kossowa |
3-4 |
Wisła Łączany |
Skawa Jaroszowice |
3-2 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
Halniak Targanice |
6-2 |
Borowik Bachowice |
Skawa Witanowice |
3-4 |
Wikliniarz Woźniki |
Sokół Chrząstowice |
5-3 |
Czarni Koziniec |
C KLASA
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
|
1. |
Jubilat Izdebnik |
15 |
43 |
14 |
1 |
0 |
50-16 |
2. |
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) |
16 |
33 |
10 |
3 |
3 |
60-30 |
3. |
Gronie Zagórnik |
15 |
31 |
10 |
1 |
4 |
47-21 |
4. |
Orzeł II Wieprz |
16 |
28 |
9 |
1 |
6 |
33-29 |
5. |
Orzeł Radocza |
15 |
22 |
7 |
1 |
7 |
38-48 |
6. |
Łysa Góra Zawadka |
16 |
20 |
6 |
2 |
8 |
35-34 |
7. |
Jastrzębianka Jastrzębia |
16 |
18 |
6 |
0 |
10 |
31-49 |
8. |
Płomień Sosnowice |
15 |
16 |
4 |
4 |
7 |
23-34 |
9. |
Zryw Lanckorona |
15 |
13 |
3 |
4 |
8 |
29-47 |
10. |
Świt Osielec |
16 |
12 |
3 |
3 |
10 |
21-35 |
11. |
Pogoń Bugaj |
15 |
8 |
2 |
2 |
11 |
17-41 |
Wyniki
Łysa Góra Zawadka |
6-2 |
Jastrzębianka Jastrzębia |
Zaskawianka Zaskawie |
5-0 |
Orzeł II Wieprz |
Zryw Lanckorona |
1-2 |
Świt Osielec |
Orzeł Radocza |
1-5 |
Jubilat Izdebnik |
Płomień Sosnowice |
3-0 |
Pogoń Bugaj |
Dyskusja: