POLECAMY

Zbliża się ważne wydarzenie, a Ty nie masz pomysłu na jego aranżację? Może wręcz przeciwnie - masz głowę pełną pomysłów i nie wiesz który wybrać, lub potrzebujesz wsparcia w dograniu wszystkich szczegółów, aby całość była spójna? Jeśli tak, to chętnie pomożemy Ci w organizacji tego ważnego dnia.

poniedziałek, 14 październik 2019 16:51
Opublikowany w: POLECAMY

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej składają przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Wadowicach.

poniedziałek, 14 październik 2019 07:52
Opublikowany w: POLECAMY

Jak co roku , od 23-27.09 mnóstwo ludzi, architektów, projektantów, dystrybutorów wyjeżdża do Bolonii. Nie na dobrą kawę czy pizzę, chociaż kto wie? W większości zmusza nas do tego ciekawość. To jedna z najważniejszych imprez targowych w branży łazienkowo-wnętrzarskiej. Targi jak zwykle na bardzo wysokim poziomie. Przedstawiciele firmy Madix odwiedzili dostawców: Eurorama, Silfra, Cristina, Bagno&associati oraz kilku innych , nowych.

czwartek, 10 październik 2019 09:25
Opublikowany w: POLECAMY

Prawie każdy dorosły człowiek przynajmniej raz w życiu myśli o własnym mieszkaniu lub domu. Jeżeli już zdecyduje się na zakup wymarzonego mieszkania lub budowę domu często pojawia się problem z brakiem środków na sfinansowanie tego przedsięwzięcia. Ponad 70% polaków przy zakupie lub budowie sięga po kredyt hipoteczny. Jest to zobowiązanie na wiele lat.

Stokrotka świętuje Dzień Edukacji Narodowej, zwany częściej Dniem Nauczyciela. W tym dniu stawia na słodkości.

środa, 09 październik 2019 09:18
Opublikowany w: POLECAMY

Decyzja o remoncie domu czy mieszkania niejednego przyprawia o ból głowy, szczególnie, kiedy trzeba przemyśleć budżet na ten cel. Jeśli nie mamy odłożonych własnych środków na zrealizowanie remontu lub te środki są niewystarczające, możemy skorzystać z oferty kredytowej banku.

wtorek, 08 październik 2019 09:49
Opublikowany w: POLECAMY

Marszałek Województwa Małopolskiego wystosował list do mieszkańców w związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

poniedziałek, 07 październik 2019 12:01
Opublikowany w: POLECAMY

Polska ordynacja umożliwia start w wyborach do parlamentu jedynie z list zgłoszonych przez Komitety Wyborcze funkcjonujących partii politycznych. Czołowe miejsca tzw. biorące mandat na listach zajmują zawsze liczący się politycy danej partii.

piątek, 04 październik 2019 09:30
Opublikowany w: POLECAMY

„Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu" - cytat z książki „Alchemik" Paulo Coleho świetnie charakteryzuje drogę do sukcesu naszego rozmówcy, którym jest Maciej Koźbiał, Osobowość 2018 Roku, kandydat szerokiego spektrum prodemokratycznych ugrupowań politycznych, społecznych i organizacji pozarządowych do Senatu RP.

Market Stokrotka przygotował specjalną ofertę dla osób, którzy już niebawem będą odwiedzać groby swoich bliskich. W ofercie przewidziano duży wybór zniczy w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo na klientów czeka wiele innych promocji.


TOP WIEŚCI //