wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
 • Powiększ czcionkę
 • Przywróć standardową
 • Pomniejsz czcionkę
Ruck Zuck

Zrób sobie maskę na karnawał

Email Drukuj
Zapomniana sztuka robienia masek karnawałowych wraca do nas w postaci kolejnych warsztatów Art Kombinacji Moniki Wojtanek. Każdy, kto ma wolę i minimum talentu plastycznego, a do tego trochę cierpliwości może zadbać o swój nowy wyraz twarzy.Highslide JS W sobotę (21.1) o godzinie 10. w Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się kolejne, tym razem karnawałowe spotkanie z cyklu Art Kombinacji, warsztatów realizowanych w ramach programu "Idea WadOFFice Project".
Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli stworzyć oryginalne maski karnawałowe oraz kotyliony przy użyciu cekinów, tasiemek, kolorowych piór, kryształków, brokatów oraz farb - zapowiada Monika Wojtanek, pomysłodawczyni Art Kombinacji.
Będzie to już siódme spotkanie z cyklu Art Kombinacje, projektu adresowanego do wszystkich osób, które pragną kreatywnie patrzeć na otaczającą nas rzeczywistość i nauczyć się jak zrobić "coś z niczego".

Projekt ten realizowany jest przez Wadowickie Centrum Kultury, we współpracy ze Stowarzyszeniem „Grupa PRÓG”, w ramach programu Idea WadOFFice Project, nowej inicjatywy skierowanej do młodych, ciekawych doświadczeń i kreatywnych ludzi, w której autorzy projektów oprócz dofinansowania, otrzymują wsparcie w przygotowaniu i realizacji swojego pomysłu.

Organizatorka przypomina, że uczestnicy nie muszą posiadać szczególnych zdolności manualnych - wystarczą chęci i odrobina wyobraźni. Spotkanie to jest propozycją dla młodzieży i dorosłych, którzy poszukują nowych pasji i form aktywności.

Zapisy trwają, w sekretariacie WCK. Koszt warsztatów to 9 zł. Organizator zapewnia wszystkie materiały. Tak więc do dzieła...

}} Oto 10 sposobów na wykorzystanie maski karnawałowej?


Właściwie po co nam maska karnawałowa? Bale karnawałowe w naszym regionie to raczej rzadkość, więc wydawałoby się, że po prostu nie warto zawracać sobie tym głowy. Czyżby?
 • 1. Taka maska to całkiem niezła zabawa dla tych, którzy mają już dość oglądania swojej twarzy w lustrze. W zależności od kształtu i powierzchni może przykryć wszystkie niedoskonałości Twojej twarzy.
 • 2. Chcesz wzbudzić sensację i zainteresowanie innych na lodowisku w Wadowicach lub w Kalwarii Zebrzydowskiej? Skorzystaj z oferty Art Kombinacji. Łyżwiarz w masce na pewno nie umknie uwadze innych użytkowników lodowiska.
 • 3. Zdjęcie z maską karnawałową to dobry pomysł na odświeżenie swojego zdjęcia profilowego na portalach społecznościowych Facebook lub NaszaKlasa. Naprawdę jesteś przekonany, że znajomi są zachwyceni codzienną obecnością twojej twarzy na swoich profilach?
 • 4. Zbliża się Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem. Trybuny będą kolorowe, a wśród nich ty ze swoją maską karnawałową. Kamera TVP na pewno cię wytropi i pokaże na antenie.
 • 5. Nie masz się czym pochwalić na balu studniówkowym, twoja sukienka jest taka sama jak dziesięciu innych koleżanek, a twój garnitur nie przypomina tego od Armaniego? Nie szkodzi. Odwróć uwagę podczas poloneza... maską karnawałową.
 • 6. Nie polecamy co prawda wyjścia na zakupy w masce karnawałowej, ale gdyby ktoś chciał skorzystać to proszę bardzo. To też jest jakiś pomysł.
 • 7. Człowiek w masce - to brzmi jakoś tak klasycznie. W końcu Aleksander Dumas poświęcił mu całkiem grubą i znośną opowieść. Co prawda maska była żelazna, ale to nie szkodzi, papierowa, tekturowa też może być. Chcesz się poczuć jak bohater powieści spróbuj pochodzić w takiej masce choćby przez cały dzień.
 • 8. Dziś wszyscy chcą wiedzieć jak wyglądasz. Wszędzie są te nieszczęsne kamery. Załóż maskę i uśmiechnij się do kamery na rynku, a na pewno wprawisz w zachwyt strażnika miejskiego
 • 9. Chcesz uszczęśliwić swojego chłopakalub dziewczynę? Zrób maskę ze swoją podobizną i podaruj drugiej połowie. Uśmiech na twarzy ukochanego jest przecież bezcenny.
 • 10. Oczywiście zawsze możesz włożyć maskę karnawałową podczas balu, na który się wybierasz jeśli gdziekolwiek taki zorganizują.

(pw), (Kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (6)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Marrrek komentuje +2
Dobra. Ja się też piszę. Tylko godzina za bardzo poranna Nie mogłoby być wieczorem?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 01 - 2012
... Garzeł komentuje +3
Bardzo fajnie. Tyle tylko, że ja nie mam kompletnie talentu do takich rzeczy, a Pani Monika naprawdę śliczna. Serdecznie pozdrawiam, cichy wielbiciel.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 01 - 2012
... Jadzia75 komentuje +5
Byłam na zajęcia u pani Wojtanek i serdecznie wszystkim polecam. Bardzo komunikatywna osoba, spokojna i może wiele ciekawych rzeczy z rękodzieła nauczyć.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 01 - 2012
... Miłośnik magistratu komentuje +3
Parafrazując, z dedykacją dla...

1. Taka maska to całkiem niezła zabawa dla tych, którzy mają już dość oglądania Twojej twarzy na mieście. W zależności od kształtu i powierzchni może przykryć wszystkie niedoskonałości Twojej twarzy.
2. Chcesz wzbudzić sensację i zainteresowanie innych na „Filipiakowych Bajaniach” w Wadowicach lub w choćby Kalwarii Zebrzydowskiej? Skorzystaj z oferty Art Kombinacji. Rzecznik w masce na pewno nie umknie uwadze innych radnych.
3. Zdjęcie z maską karnawałową to dobry pomysł na odświeżenie swojego zdjęcia na bannerach i plakatach wyborczych. Naprawdę jesteś przekonany, że znajomi są zachwyceni codzienną obecnością Twojej twarzy wszędzie wkoło?
4. Zbliża się Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem. Trybuny będą kolorowe, a wśród nich Ty ze swoją maską karnawałową. Kamera TVP na pewno cię wytropi i pokaże na antenie.
5. Nie masz się czym pochwalić na sesji rady miasta albo powiatu, Twój garnitur nie przypomina tego od Armaniego? Nie szkodzi. Odwróć uwagę podczas sesji... maską karnawałową.
6. Gorąco polecam wyjście na zakupy w masce karnawałowej. To też jest jakiś pomysł na pracę.
7. Rzecznik w masce - to brzmi jakoś tak klasycznie. Chcesz się poczuć jak celebryta? Spróbuj pochodzić w takiej masce choćby przez cały dzień.
8. Dziś wszyscy chcą wiedzieć jak wyglądasz i co robisz. Wszędzie są te nieszczęsne kamery i głupkowate oszczerstwa i pomówienia. Załóż maskę i uśmiechnij się do kamery na rynku, a na pewno wprawisz w zachwyt strażnika miejskiego.
9. Chcesz uszczęśliwić swojego wyborcę? Zrób maskę ze swoją podobizną i mu podaruj. Uśmiech na jego twarzy jest przecież bezcenny.
10. Oczywiście zawsze możesz włożyć maskę karnawałową podczas konferencji prasowej, o ile gdziekolwiek i kiedykolwiek taką zorganizujesz.


Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 01 - 2012
... @Płaski komentuje +1
@1 to do admina tego portalu :) przyda mu się bo biedny już boi się pewnie gdziekolwiek pokazywać ')
@3 wprowadzacie w błąd: od kilku lat nie ma czegoś takiego jak Nasza Klasa, jest NK.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 01 - 2012
... Marcus komentuje +5
hehehehe. Dobre. No to idę, przekonaliście mnie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 01 - 2012
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Ostatnie}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Prywatyzacja szpitala? Dla pacjentów to podejrzana sprawa
Mylisz się mojego też nie będzie bo mnie też cenzuruje, pozdrawiam majka
Prywatyzacja szpitala? Dla pacjentów to podejrzana sprawa
Szpital jest nam potrzebny, wręcz niezbędny dla mieszkańców i nie można dopuścić do jego likwidacji. Jeżeli Jończyk boi się zapewnić tego na piśmie to jest gorzej niż myślałem. Może to oznaczać że jednak bierze p...
Prywatyzacja szpitala? Dla pacjentów to podejrzana sprawa
Tylko prywatyzacja służby zdrowia możę zmnijszyc kolejki. Pieniądze winny iść z pacjentem, to on wybiera lekarza, on decyduje i on płaci bonami ZUS. Państwowa zawsze zostanie państwowa a funkcjonowac bęzie jako państw...
APTEKA "WADOWICKA" CZY JESTEŚCIE ZADOWOLENI???
Moim zdaniem jest to najlepsza apteka w Wadowicach miłe Panie zamieniają drogie leki na tańsze można często trafić na promocje kupić dany produkt za nawet za grosza.Pozostałe apteki liczą tylko na zysk i nie ma mowy o pro...
Piraci, uśmiechnijcie się do zdjęcia! Fotoradar w Izdebniku naprawiony
a kiedy będzie fotoradar na obwodnicy zwróci się za parę dni
Piraci, uśmiechnijcie się do zdjęcia! Fotoradar w Izdebniku naprawiony
Może odpowiedzialne służby zainteresują się czytelnością znaku na ul. E.i.K Wojtyłów jeden jest całkowicie nieczytelny a jest stoi tuż pod nosem straży miejskiej i Urzędu Miasta ,ktoś pokazał ten stan na facebooku. ...
APTEKA "WADOWICKA" CZY JESTEŚCIE ZADOWOLENI???
Nareszcie ktoś porusza temat owej apteki. Nie chodzę do tejże apteki od ok.2 lat. Powodem jest rozmanierowanie,traktowanie z góry,nieuprzejmość etc... farmaceutek. Panie zachowują się tak jak urzędniczki. Zauważyłam,że...

0.86580491066