wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę
Hotel Badura

Szok! Zaskawianka wygrała z Beskidem

Email Drukuj
W seniorskich rozgrywkach oba zespoły dzieli kolosalna przepaść, ale w rywalizacji oldbojów Zaskawianka dzielnie stawia czoła renomowanej firmie z Andrychowa. Wadowiccy oldboje zajęli piąte miejsce w silnie obsadzonym turnieju w Regulicach, wygrywając m.in. derbowe starcie z Beskidem.

Osiem drużyn z trzech powiatów: krakowskiego, chrzanowskiego oraz wadowickiego, walczyło o puchar prezesa chrzanowskiego podokręgu Piłki Nożnej na turnieju oldbojów w Regulicach. Zaproszenie na imprezę otrzymali również piłkarze Zaskawianki, którzy w ośmioosobowym składzie udali się do oddalonych o 35 kilometrów Regulic.

Highslide JSDrużyny, które zameldowały się na turnieju, zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszym spotkaniu oldboje z Wadowic polegli z gospodarzami turnieju aż 1:5, ale w drugim spotkaniu zrehabilitowali się za wysoką porażkę, wygrywając niespodziewanie 2:1 z Beskidem Andrychów. W piłce seniorskiej C klasowa Zaskawianka w starciu z III ligową drużyną z Andrychowa nie miałaby najmniejszych szans, ale w rywalizacji oldbojów wadowiczanie walczą z byłymi „ligowcami” jak równy z równym.

Zwycięstwo w derbowym starciu było bardzo cenne, ale aby dostać się do półfinału, zaskawianie musieli ograć Zielonki Wrząsowice. Niestety, choć w tym meczu długo utrzymywał się wynik remisowy, potrzebująca zwycięstwa do awansu Zaskawianka musiała zaryzykować w końcówce spotkania, w efekcie czego straciła dwa gole i przegrała 3:1. Na pocieszenie pozostał mecz o piąte miejsce z oldbojami z Trzebini, który wadowiczanie wygrali bez problemów 3:1.
Atmosfera na turnieju była fantastyczna. W cenie 200 zł, ile wynosiło wpisowe na turniej, każdy z zawodników otrzymał dwudaniowy obiad, drożdżówki, pączki, a także różnego rodzaju napoje. Otrzymaliśmy również puchar za piąte miejsce. Uważam, że nasza drużyna grała bardzo dobrze. Kibicom oraz piłkarzom z innych zespołów podobał się zwłaszcza nasz mecz z Beskidem Andrychów – mówi nam prezes Zaskawianki, Stanisław Kwiatek.
Zaskawianka zagrała w składzie: Paweł Daniec, Adam Serwin, Krzysztof Szczotka, Andrzej Zmysłowski, Waldemar Nowak, Marek Czuba, Marek Korzeniowski, Jacek Kiernoziak. Po zwycięstwo w turnieju sięgnęli oldboje z Krzeszowic, w składzie których zagrało kilku byłych zawodników Kmity Zabierzów.

Klasyfikacja końcowa:
1. Pyszne Krzeszowice
2. Hattrick Łączany,
3. Zielonka Gamar Wrząsowice
4. SPRiN Regulice
5. Zaskawianka Wadowice
6. Manhattan Trzebinia
7. PPN Chrzanów
8. Beskid Andrychów

(tm)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (2)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... skawa komentuje +6
Waldek Nowak nie zniszczalny. kondycji ma lepszą niż nie jeden młokos.Może do Skawy wróci

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 02 - 2014
... żołnierz komentuje +2
a jusz myslałem, ze to cud na Skawą!!! heh heh

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 02 - 2014
Napisz Komentarz
mniejsze okno | większe okno

busy
 
Ogrodowa koncerty

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Chcesz zostać grafikiem? Postaw na wielostronny rozwój

Projektant grafiki, by odnieść sukces zawodowy, musi poruszać się równie dobrze w sferze marketingu, zagadnień technologicznych, jak i...

 

Profesjonalna obsługa prawna nie musi być kosztowna

W powszechnej opinii panuje przekonanie, że procesy sądowe są niezwykle długotrwałe i kosztowne. Niektórzy sami próbowali prowadzić ...

 

Zakąski otwarte do ostatniego klienta

Zakąski przy ulicy Spadzistej 10 to nowe miejsce na rozrywko-kulinarnej mapie Wadowic. Po niespełna trzech miesiącach działalności, mie...

 

Rewolucja w MAGIA SPA

Nadeszła najcieplejsza pora roku, ten wspaniały czas zaowocował kolejnymi zmianami w MAGII SPA. Specjalnie dla Was zmieniłyśmy lokaliza...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Panika w klasztorze. Niesforny ojczulek mógł spalić seminarium
Władze swieckie powinny ukarac obywatela który naruszył ustawe o smieciach,a przełożeni zakonni ukarac ojca/brata kara zakonną np twardym łozem i postem.A swoja drogą trzeba być pop.....m żeby petami palić na grillu naw...
PiS rusza ze swoją gazetą pod strzechy
Niestety Polską obecnie rządzi ekipa nieudaczników ! Ten rząd, to zwykły bubel Mamy w Polsce rząd celebrytów politycznych zamiast gabinetu ekspertów. Młodzież, studenci i ludzie w średnim wieku mają już dość przekr...
Nieuczciwa kasjerka poczty na ławie oskarżonych
Było, nie było PP poprawiła jakość swoich usług i to znacznie. Kiedyś (5-6lat temu) na paczkę ekonomiczną czekałem nawet i dwa tygodnie a priorytet szedł średnio 4-5dni - teraz ekonomiczna dochodzi średnio w 3 dni a p...
Wadowice gotowe przejąć szpital, by ratować go przed likwidacją
Jak samopoczucie Leona Orzech, bidok już każde oświadczenie napisze byle nie wrócił Orzech z PRL, ale to nie dziad ma teczkę o zawijaniu orzechów
Wadowice gotowe przejąć szpital, by ratować go przed likwidacją
no to wyszło szydło z worka dobrze ze to opublikowałeś Marcinie teraz przynajmniej mamy dowód co chce zrobić Jończyk z Królikową jak się dorwą do koryta w miescie papieskim. chce uciec ze starostwa bo juz wie ze starost...
PiS rusza ze swoją gazetą pod strzechy
przecież oszołomy już są u władzy: w mieście od lat 20, w powiecie od 3
PiS rusza ze swoją gazetą pod strzechy
ALE MUSZĘ CIĘ ZMARTWIĆ OBYWATELU DZIADUNIO!!! WSZYSTKO BĘZIE kaczyńskiego NAWET SKAWA ZMIENI SWOJĄ NAZWĘ!!! LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ WIEM, ŻE ZA KOMUNY BYŁO DOBRZE DLA NIE KTÓRYCH ALE TERAZ WSZYSCY MOGĄ WSZYSTKO TEŻ ...

0.923022985458