wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Szok! Zaskawianka wygrała z Beskidem

Email Drukuj
W seniorskich rozgrywkach oba zespoły dzieli kolosalna przepaść, ale w rywalizacji oldbojów Zaskawianka dzielnie stawia czoła renomowanej firmie z Andrychowa. Wadowiccy oldboje zajęli piąte miejsce w silnie obsadzonym turnieju w Regulicach, wygrywając m.in. derbowe starcie z Beskidem.

Osiem drużyn z trzech powiatów: krakowskiego, chrzanowskiego oraz wadowickiego, walczyło o puchar prezesa chrzanowskiego podokręgu Piłki Nożnej na turnieju oldbojów w Regulicach. Zaproszenie na imprezę otrzymali również piłkarze Zaskawianki, którzy w ośmioosobowym składzie udali się do oddalonych o 35 kilometrów Regulic.

Highslide JSDrużyny, które zameldowały się na turnieju, zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszym spotkaniu oldboje z Wadowic polegli z gospodarzami turnieju aż 1:5, ale w drugim spotkaniu zrehabilitowali się za wysoką porażkę, wygrywając niespodziewanie 2:1 z Beskidem Andrychów. W piłce seniorskiej C klasowa Zaskawianka w starciu z III ligową drużyną z Andrychowa nie miałaby najmniejszych szans, ale w rywalizacji oldbojów wadowiczanie walczą z byłymi „ligowcami” jak równy z równym.

Zwycięstwo w derbowym starciu było bardzo cenne, ale aby dostać się do półfinału, zaskawianie musieli ograć Zielonki Wrząsowice. Niestety, choć w tym meczu długo utrzymywał się wynik remisowy, potrzebująca zwycięstwa do awansu Zaskawianka musiała zaryzykować w końcówce spotkania, w efekcie czego straciła dwa gole i przegrała 3:1. Na pocieszenie pozostał mecz o piąte miejsce z oldbojami z Trzebini, który wadowiczanie wygrali bez problemów 3:1.
Atmosfera na turnieju była fantastyczna. W cenie 200 zł, ile wynosiło wpisowe na turniej, każdy z zawodników otrzymał dwudaniowy obiad, drożdżówki, pączki, a także różnego rodzaju napoje. Otrzymaliśmy również puchar za piąte miejsce. Uważam, że nasza drużyna grała bardzo dobrze. Kibicom oraz piłkarzom z innych zespołów podobał się zwłaszcza nasz mecz z Beskidem Andrychów – mówi nam prezes Zaskawianki, Stanisław Kwiatek.
Zaskawianka zagrała w składzie: Paweł Daniec, Adam Serwin, Krzysztof Szczotka, Andrzej Zmysłowski, Waldemar Nowak, Marek Czuba, Marek Korzeniowski, Jacek Kiernoziak. Po zwycięstwo w turnieju sięgnęli oldboje z Krzeszowic, w składzie których zagrało kilku byłych zawodników Kmity Zabierzów.

Klasyfikacja końcowa:
1. Pyszne Krzeszowice
2. Hattrick Łączany,
3. Zielonka Gamar Wrząsowice
4. SPRiN Regulice
5. Zaskawianka Wadowice
6. Manhattan Trzebinia
7. PPN Chrzanów
8. Beskid Andrychów

(tm)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (2)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... skawa komentuje +6
Waldek Nowak nie zniszczalny. kondycji ma lepszą niż nie jeden młokos.Może do Skawy wróci

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 02 - 2014
... żołnierz komentuje +2
a jusz myslałem, ze to cud na Skawą!!! heh heh

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 02 - 2014
Napisz Komentarz
mniejsze okno | większe okno

busy
 
AGD RTV  Wadowice
Kupie regały
Ogrodowa

}} Sonda na czasie

Czego wstydzisz się wychodząc na plażę?
 

}} Polecamy oferty

 

Chcesz zostać grafikiem? Postaw na wielostronny rozwój

Projektant grafiki, by odnieść sukces zawodowy, musi poruszać się równie dobrze w sferze marketingu, zagadnień technologicznych, jak i...

 

Profesjonalna obsługa prawna nie musi być kosztowna

W powszechnej opinii panuje przekonanie, że procesy sądowe są niezwykle długotrwałe i kosztowne. Niektórzy sami próbowali prowadzić ...

 

Zakąski otwarte do ostatniego klienta

Zakąski przy ulicy Spadzistej 10 to nowe miejsce na rozrywko-kulinarnej mapie Wadowic. Po niespełna trzech miesiącach działalności, mie...

 

Rewolucja w MAGIA SPA

Nadeszła najcieplejsza pora roku, ten wspaniały czas zaowocował kolejnymi zmianami w MAGII SPA. Specjalnie dla Was zmieniłyśmy lokaliza...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Przestań się spinać, zacznij wspinać! To sport dla każdego
Skończcie w końcu.... Żaden sport do tanich nie należy. Nie tylko wspinaczka jest kosztowna!!!!!!
10 milionów dla szpitala w Wadowicach
I gitara smiley Umowa podpisana, pieniążki na dokończenie budowy zaklepane ! Opadła kopara, krytykanci starostwa?
Naprawili drogę. Będzie bezpieczniej?
Bachowice? A gdzie to k...a jest?
Naprawili drogę. Będzie bezpieczniej?
Do kabaret- w gminie Spytkowice chyba nie bywasz skoro niewiesz. Ciągle coś robią przejedz się przez Bachowice właśnie robią ostatnią ulicę Górki i całe Bachowice Lux na Spytkowice też niema co narzekać.
Sukces Angeliki! Została wicemiss
Jest dużo ładniejszych dziewczyn wystarczy wybrać się do Wadowic i przez rynek tak wiele ich przechodzi że ta wasza modelka do pięt im nie dorasta , ale niech dziewczyna się cieszy.
Pensje w szpitalu za niskie?
pensja minimalna dobre sobie pewien producent słodkich "koralgoli " płaci za prace na pełen etat z sobotami 800-850 zł i ma gdzieś pensje minimalną a i pup jeszcze do niego do pracy kieruje jak trzeba skandal nie mówiąc...
Justyna z koroną. Została Miss Internetu!
"...i zamknęła usta krytykom..."czyżby? sporo osób nadal miała wiele do powiedzenia na temat pani Justyny,tylko dziwnym trafem komentarze nieprzychylne Jej osobie zostają usuwane,więc droga redakcjo to chyba jakies nieporoz...

0.967840909958