wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Gimnazjalista przesadził z tabaką

Email Drukuj
Nawdychał się tabaki, a potem zjadł tabletki środku przeciwbólowego. Tak zabawiał się w gimnazjum w Lanckoronie 16-letni gimnazjalista. Teraz lekarze z wadowickiego szpitala ratują mu życie. Czeka go też sąd.Jak podaje policja, chłopak leży na internie w Szpitalu Powiatowym im. Jana Pawła II w Wadowicach. Jego stan jest już stabilny. Jak poinformowała policja, trafił tutaj w poniedziałkowe popołudnie (15.06), prosto z przydrożnego rowu, skąd go wyciągnęli.

Jego organizm nie wytrzymał potężnej dawki tabaki, której się nawdychał prawdopodobnie w szkole. "Zażył jeszcze ibuprom i wracając do domu zasłabł. Przewieziono go do szpitala w ciężkim stanie" – informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Postępek młodego chłopca wywarł duże wrażenie na władzach szkoły w Lanckoronie, a i policja raczej nie puści mu tego płazem. 16-latek odpowie przed sądem dla nieletnich. "Będzie miał sprawę z kodeksu wykroczeń o zagrożenie demoralizacją" - informuje rzecznik wadowickiej policji.

(mp)
NAPISZ DO NAS: portal@wadowice24.pl

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 
Beskid Media

}} Sonda na czasie

Czy Wadowice skorzystają na kanonizacji Jana Pawła II?
 

}} Polecamy oferty

 

Dermalogica - Logika Zdrowej Skóry w unikalnym wydaniu

Dermalogica to światowa marka kosmetyków uwielbiana i promowane przez gwiazdy show biznesu. Ekskluzywne produkty Dermalogica rozpowszechni...

 

Wiosna - czy ktoś z Was pomyślał już o stopach…?

Wiosna to pora zmian i porządków oraz świeżego spojrzenia na nasze otoczenie. Już niedługo zaczną się letnie wypady, a wraz z nimi z...

 

Babskie tkanie i bajanie. Warownia w Inwałdzie zaprasza na warsztaty

To nie będą zwykłe warsztaty. Chętne do oddania się wytchnieniu i odprężeniu uczestniczki będą mogły na chwilę zapomnieć o codzi...

 

Spędź wakacje aktywnie z językiem angielskim. Zabawa gwarantowana

English Academy zaprasza dzieci w wieku od 6-12 lat, lubiące różnorodnie i aktywnie spędzać czas, do wspólnej zabawy wakacyjnej. Oferu...

}} Filmy

}} Komentarze

Tak będą wyglądać atrakcje turystyczne przy jeziorze w Świnnej Porębie
JEZIORO WADOWICKIE to jedyna możliwa nazwa, rozpoznawalna nie tylko wśród mieszkańców, ale w całej Polsce. Kto wie gdzie leży Mucharz? - w Gdańsku, czy Warszawie nikt nie wie o Mucharzu. Za to Wadowice zna zdecydowana wię...
Paweł Góralczyk na razie kończy z bieganiem maratonów
Generalnie artykuły o Pawle są pisane MOCNO nieprofesjonalnie. Aż kipi z nich bufonadą i gwiazdorzeniem - co jak myślę ma pomóc naszemu zawodnikowi odnaleźć finanse, na które tak narzeka. Niestety nie tędy droga, bo ja...
Tak będą wyglądać atrakcje turystyczne przy jeziorze w Świnnej Porębie
Uwaga !!! bardzo pilna i ważna wiadomość - burmistrz Ewa Filipiak przegrała sprawę o banery. Panu Bogu niech będą dzięki. Pani Siłkowska nie będzie musiała nic płacić. W przeddzień Świąt Wielkanocnych i beatyfikacj...
Tak będą wyglądać atrakcje turystyczne przy jeziorze w Świnnej Porębie
@ aa34 - kliknij sobie w pierwszy link w tekście i zobaczysz pełną mapę!
Strzelił gola Wiśle i przeszedł do historii
nie wiem czy redakcja ogladala telewizje ale bramka zostala przypisana Miskiewiczowi....ot taka drobna uwaga.........
Tak będą wyglądać atrakcje turystyczne przy jeziorze w Świnnej Porębie
Oto kilka nazw,które by wyjaśniły sprawę: 1. "Jezioro Beskidzkie" 2. "Jezioro Suche /ew. "Sucha Jezioro" -od pobliskiej Suchej Beskidzkiej. 3. "Jezioro Małopolskie" -od województwa.
Ci mężczyźni to przestępcy. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
ja jednego już zakopowałem 2 lat temu! I WIECIE CO? NIC Z TEGO NIE MIAŁEM ALE CIESZĘ SIĘ DO DZISIAJ ŻE JEDNA MENDA SIEDZI ...

0.674930810928