wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę
Park Miniatur

Taki Anioł powinien kochać Lanckoronę

Email Drukuj
Czy w tym roku uda się pobić rekord w ilości aniołów na rynku w Lanckoronie? Przekonamy się o tym w połowie grudnia w trakcie Festiwalu Anioł w Miasteczku. Tymczasem każdy może zgłosić osobę, która zasługuje na miano Anioła Lanckorony. Są pewne wymagania..


Przez kilka dni Lanckorona należeć będzie do aniołów. Jak co roku trakcie Festiwalu Zimowego Anioł w miasteczku na miejscowym rynku zorganizowane będą targi rzemiosła i produktów regionalnych. To wydarzenie już za miesiąc, w połowie grudnia.

Tymczasem od dziesięciu lat kultywowaną tradycją jest to, że podczas tego zimowego festiwalu, nadawany jest przez Stowarzyszenie Ekologiczno- Kulturalne Na Bursztynowym Szlaku honorowy tytuł Anioła Lanckorony.

Wyróżnienie przyznaje się osobom, które Lanckoronę ukochały, a jej dobre imię i urok noszą w sercu, głoszą światu poprzez swoje czyny i dzieła pamiętając i niej nawet wtedy , kiedy są daleko.
W tym roku to Państwo mogą zgłosić kandydata na Anioła Lanckorony- informują organizatorzy festiwalu.
Wystarczy uzupełnić krótkie zgłoszenie i wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie "Na Bursztynowym Szlaku" 34-143 Lanckorona 14. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do poniedziałku (25.11).

}} Zgłoszenie i więcej informacji TUTAJ

Następnie na zgłoszonych kandydatów będzie można głosować poprzez Facebook do 8 grudnia 2013r. Osoba, która otrzyma największą ilość głosów 15 grudnia podczas tegorocznego festiwalu Anioł w Miasteczku zostanie uhonorowana tym szlachetnym tytułem.

(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (4)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... j23 komentuje +3
No cóż Zofia Oszacka będzie Aniołem w Miasteczku numer jeden / może mały bukmacherski zakładzik?/ Od wielu lat wybrani dobrze bawią się na koszt biednego gminnego podatnika. Gdzie w tej lub innej imprezie organizowanej w gminie Lanckorona jest miejsce dla mieszkańców? Gdzie są tak wysokie opłaty i podatki jak w tej ogłoszonej przyjaznej i przejrzystej gminie?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
07 - 11 - 2013
... joko komentuje +1
maja ludzie leb do interesow , marszalek i gmina zaplaca.Oni sie pobawia i dobrze zarobia/

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
07 - 11 - 2013
... Marinex komentuje +1
Więcej by może było "diabłów" !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
07 - 11 - 2013
... Imprezka dla dwóch osób komentuje +1
Te aniołki to imprezka dla dwóch, trzech osób. Żenada.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
07 - 11 - 2013
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 
Conhpol
Ogrodowa koncerty
Ogrodowa

}} Sonda na czasie

Czego wstydzisz się wychodząc na plażę?
 

}} Polecamy oferty

 

Chcesz zostać grafikiem? Postaw na wielostronny rozwój

Projektant grafiki, by odnieść sukces zawodowy, musi poruszać się równie dobrze w sferze marketingu, zagadnień technologicznych, jak i...

 

Profesjonalna obsługa prawna nie musi być kosztowna

W powszechnej opinii panuje przekonanie, że procesy sądowe są niezwykle długotrwałe i kosztowne. Niektórzy sami próbowali prowadzić ...

 

Zakąski otwarte do ostatniego klienta

Zakąski przy ulicy Spadzistej 10 to nowe miejsce na rozrywko-kulinarnej mapie Wadowic. Po niespełna trzech miesiącach działalności, mie...

 

Rewolucja w MAGIA SPA

Nadeszła najcieplejsza pora roku, ten wspaniały czas zaowocował kolejnymi zmianami w MAGII SPA. Specjalnie dla Was zmieniłyśmy lokaliza...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

10 milionów dla szpitala w Wadowicach
Ale niech sie Rozlicza z Kazdego wydanego grosza wydanego na szpital,a zeby nie bylo jak w przypadku muzeum papieskiego ze pieniazki poprostu przepadly nie wiadomo gdzie!!!
Justyna z koroną. Została Miss Internetu!
Osoba pod pseudo-Justy@ bardzo proszę naucz się poprawnej polszczyzny. Twoje BYKI aż rażą po oczach.....Czy Ty ukończyłaś choćby podstawówkę??? Jeśli tak to szanun dla Twojego Polonisty....Ludzie jaka wiocha P.S-za...
Justyna z koroną. Została Miss Internetu!
pżestaniće wreśće tak krytykowaci ! popaczcie na śebie! karzdy morze wżążć udźał w takiej kampani , bo nikt nikomu nie zabroni! a lódzie są podli i zawistni. Powodzenia rzyczę!
Poród w Wadowicach
Witam rodziłam 9 miesięcy temu , naprawdę nie było źle to był mój pierwszy poród więc byłam przerażona, na szczęście położna była bardzo miła i nie odstępowała mnie na krok, i przeżyłam moje 9 godzin jakoś w...
Przestań się spinać, zacznij wspinać! To sport dla każdego
ja śe hetnie pospinam na gure smiley
Justyna na scenie w Międzyzdrojach. Zostanie Miss Lata?
ale Ty mądry jesteś!
Poród w Wadowicach
A ja chciałam zapytać czy kontaktowałyscie się wcześniej z położną czy chodziłyscie tylko do lekarza?

0.861423969269